آنتالیا تابستان 94

 

            «چرا من و خانواده ام باید آنتالیا را به عنوان مقصد سفرم در تابستان 1394 انتخاب کنیم؟»

در آنتالیا همه چیز درباره‌ی ساحل است و دریا. طبیعت منحصر به فرد آنتالیا، همه ساله هزاران گردشگر ایرانی را به خود جذب می کند. ترکیب خورشید، دریای نیلگون، و کوه های پوشیده از درخت، چیزی نیست که بتوان در هر گوشه و کناری آن را یافت. اگر به دنبال تعطیلاتی سرشار از استراحت هستید، آنتالیا بهترین گزینه برای شماست. هتل های ساحلی 4 و 5 ستاره با سرویس های ALL و UALL همه چیز را برای یک تعطیلات کامل فراهم می کنند. قیمت مناسب تورهای تابستانی آنتالیا نیز یکی دیگر از دلایل استقبال از این شهر است.

آنتالیا

آنتالیا

 

آنتالیا نام مرکز استان آنتالیا و از شهرهای مهم و توریستی کشور ترکیه است. این شهر که به عنوان یک مرکز گردشگری و تفریحی در ترکیه محسوب می‌گردد دارای جاذبه‌های فراوان می‌باشد. در این شهر بلوارهای زیبا با درختان نخل و لنگرگاه‌ها خود نمائی می‌کند. در بخش قدیمی و تماشائی آن منطقه قلعه‌ایچی (درون قلعه) قرار دارد. بافت خاص منطقه که شامل خیابان های کم عرض و پیچ در پیچ بوده به همراه خانه‌های قدیمی که توسط دیوارهای قدیمی محصور شده، بسیار جلب توجه می‌کند.

آنتالیا

آنتالیا

 

آب و هوا

آب و هوای این شهر به طور کلی مدیترانه‌ای بوده که در فصل تابستان گرم و خشک و در زمستان معتدل و بارانی می‌باشد. به عبارت دیگر در فصل زمستان امواج هوای گرم از سوی دریا به طرف ساحل در چرخش بوده و مانع از برودت و سرمای زیاد می‌گردد. میانگین دما در تابستان بین ۳۰ تا ۳۵ درجه‌ است. در زمستان ماه ژانویه دمای هوا بطور متوسط بین ۹ تا ۱۵ درجه می‌باشد. و از نظر هواشناسی تا اکنون برف و یخبدان در این شهر بندرت دیده شده‌است. بطور متوسط رطوبت سالانه در این منطقه ۶۴٪ است. آنتالیا منطقه‌ای ساحلی می‌باشد که دارای تابستان‌های گرم و طولانی بوده و حتی اذعان شده که در زمستان در ماههای ژانویه و دسامبر بارندگی بسیار نادر بوده و باران‌های سیل آسا بیشتر در فصل پاییز دیده شده‌است. بطور متوسط در سال ۳۰۰ روز آفتابی و ۴۰ تا ۵۰ روز بارانی بوده و میانگین دمای سالیانه حدود ۱۸٫۷ درجه سانتیگراد است.

آنتالیا

آنتالیا

 

حمام ترکی

یکی از بهترین های حمام ترکی حتی در کل ترکیه در آنتالیا یافت می شوند. این حمام ها ریشۀ تاریخی کهنی دارند که باز می گردد به زمان پادشاهان رومی. این پادشاهان با دلیل علاقۀ وافر به حمام کردن در چشمه های آب گرم ترکیه ، بارها به این کشور سفر می کردند، چه در زمان استعمار ترکیه توسط رومیان چه در دیگر دوره های تاریخی.

 

دیگر امکانات تفرحی (معمولا در هتل ها)

از امکانات تفریحی دیگر می توان به پارک های آبی، سونا، اتاق ماساژ ترکی، استخرهای مجهز و زیبا، شرایط مناسب آفتاب گرفتن آن هم با آفتاب آنتالیا، رستوران های متنوع، باشگاه های بدنسازی و بسیاری امکانات دیگر که در هتل های مجهز آنتالیا یافت می شوند نام برد.

آنتالیا

آنتالیا

آنتالیا

آنتالیا

آنتالیا

آنتالیا

آنتالیا

آنتالیا



صفحه اصلی


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.