10شهر ارزان قیمت توریستی دنیا برای خرید

  10شهر ارزان قیمت توریستی دنیا برای خرید

   

  کجا می توانیم اجناس قدیمی – طلا – جواهر – کفش و

  چیزهای دیگر را ارزان تهیه کنیم.بهترین سوغاتی سفر آن است که شما آن را راحت و با پایین

  ترین قیمت ممکن به خانه بیاورید.

  ما به شما می آموزیم که چگونه بدون پرداخت قیمتهای سنگین

  در نمایشگاههای شلوغ و پر اشوب در مقاصد استرالیا – اروپا – و

  آمریکای جنوبی از ارزانترین مقاصد و مکانها خرید کنید.

  در بعضی از این شهرها می توانید رکورد قیمتها را ثبت کنید اما در

  بعضی از آنها مشکل شما پیدا کردن جای خالی در ساک یا کوله پشتیتان است.

  بالی – اندونزی

  خرید در بالی بیشتر مربوط به تولیدات محلی این منطقه مانند طراحی روی پارچه – کنده کاری روی چوب و یادگاریهای ارزان قیمت است.اما منظره خرده فروشان محلی همواره در طول مسیر در جلوی چشمان شما خواهد بود.بالی اندونزی به یک مرکز خرید اصلی در شرق آسیا تبدیل شده است که می توانید اجناس ارزان قیمت مانند پارچه – لباس – کفش – لوازم مبلمان – طلا –جواهر و لوازم خانگی و سایر کارهای هنری را تهیه کنید.

  قیمتها : کفشهای صندل چرم زنانه 10 دلار – انواع لباس از 7 دلار.

   

  بارسلون – اسپانیا

  این شهر اگر چه به ارزانی گذسته نیست اما هنوز یک مرکز شورانگیز و مهیج برای خرید لباس می باشد.مدهای خیابانی  طراحان جوان و فروشگاههای زنجیره ای مراکز خریدی هستند که چشم هر بیننده ای را خیره می کند.در این شهر انواع فروشگاههای مارک دار و معتبر مانند Zara و  MNGشعبه دارند اما فروشگاههای ارزان قیمت و تابلو حراج خورده نیز بسار است.

  فروشگاههای زنجیره ای محلی که شامل لباسهای ارزان قیمت می باشد بسیار است.همه چیز در مناطق کاتالونیا (Pla ça Catalunya area ) و یا منطقه Portal d"Angel and Carrer de Pelai قابل تهیه است.

  اگر هم مراکز خرید بیشتری می خواهید سری به مناطق L"Illa on El Diagonal or the outlet mall at Laroca Village بزنید که 40دقیقه تا بارسلون فاصله دارد.

  قیمت ها: در تابستان فروشنده ها تا 70%تخفیف می دهند. لباسهای تی شرتی از 10 تا 30 یورو.

   

  فلورانس – ایتالیا

  می خواهید باور کنید یا نه, اما خرید در فلورانس ایتالیا بسار مقرون به صرفه است.این شهر نسبت به استاندارد اروپا بسار مقرون به صرفه است. همچنین شما مشکلی از لحاظ کیفیت ندارید وقتی که از فروشگاههای معتبر و یا فروشگاههای خیابانی و یا حتی از فروشگاههای تک خرید می کنید مطمئن هستید که یک معامله مناسب در کفش اروپا انجام داده اید.

  مراکز خرید: برای خرید به این مراکز Via del Corso, Via Borgo San Lorenzo, Piazza del Duomo, and various streets در مرکز قدیمی شهر سری بزنید.

  همچنین San Lorenzo market on Via Dell"Ariento near the train station  یک مرکز ایده ال برای محصولات چرمی است.

  قیمت ها: یک جفت کفش چرم ایتالیایی از 30 دلار – دستکش پوست خز 30 دلار

   

  بوینس آیرس – آرژانتین

  زمانی بوینس آیرس جزء مقاصد گران توریستی دنیا بود اما به لطف کاهش ارزش پول و مشکلات اقتصادی این شهر به یک مرکز مردم کشورهای آمریکای جنوبی تبدیل شده است که انواع محصولات چرمی و غیره را می توان در آن تهیه نمود.

  مراکز خرید: زمان خود را در پیاده روهای دوستانه به نام فلوریدا بگذرانید که در آن فروشگاههای زنجیره ای و بوتیکهای زیادی وجود دارد.

  همچنین متاطق زیر از جمله مراکز مهم خرید می باشد The Palermo Soho area Honduras Street, Costa Rica .Street and El Salvador Streets

  اگر اجناس قدیمی میخواهید سری به San Telmo بزنید.

   

  هوآی آن – ویتنام

  به عنوان مرکز خرید ویتنام شناخته می شود این شهر برای 100 مرکز خرید معتبر خود در ویتنام مشهور است که در آن محصولات اصل مانند ابریشم خالص  و پارچه کشمیر با قیمتهای بسیار پایین در مقابل مدلهای غربی آن قابل تهیه است.شما زمانی که در فروشگاههای لباس آن هستید انگار در داخل یک جا رختی و در میان مدلهای زیبا و قشنگ لباس قدم می زنید.

  مراکز خرید: شما می توانید نمایشگاههای هنر ی و صنایع دستی و فروشگاههای سرامیک را در طول خیابان Tran Phu  پیدا کنید.اگر کفش و درخواستهایی از خیاطان هنرمند این شهر دارید نزدیک منطقه بازار ساحلی River side و پل ژاپنی می توانید مدلهای زیادی را تهیه کنید.

   

  سائوپلو – برزیل

  مراکز خرید سائو پلو برزیل پر از فروشگاههای رنگارنگ است مخصوصا در مورد لباسها و کفشهای ساخت برزیل که شما می توانید آخرین مدلها و مدهای جدید آمریکا را در این شهر پیدا کنید.

  مراکز خرید: مرکز خرید SP با 50% یا بیشتر بالاترین تخفیف را به خریداران میدهد. Iguatemi یک شهر قدیمی بازار فروش است که امروزه قیمتهای مناسبی را ارائه می کند.خیابان Rua José Paulino (Metro Tiradentes) یک مرکز عمده فروش لباس است.اما خیابان Rua 25 de Mar ço در Centro پایین شهر یک منطقه دیگر خرید است.

  قیمت ها : لباس چرم از 20 دلار . کوله پشتی چرم از 25 دلار و لباسهای فصل از 15 دلار.

   

  نیویورک – آمریکا

  فروشگاههای زنجیره ای در کنار یکدیگر نشان از شهری است که مردم برای خرید به آنجا می روند.برای دوربین و وسایل الکترونیکی به احتمال زیاذ این شهر ارزانترین شهر دنیا است یا به عبارتی برای هر چیزی قیمتها ارزان است.

  مراکز خرید:

  برای وسایل الکترونیکی B&H به آدرس Ninth Avenue at 34th Street به سایت  www.bhphotovideo.com یا مرکز J&R به آدرسacross from City Hall Park به سایت www.jr.com مراجعه کنید.

  برای لباسهای بدون مارک به wholesale garment district (36th to 39th Streets between Fifth and Eighth Avenues) یا به آدرس head up to Fordham Road in the Bronx مراجعه کنید.

  قیمت ها : در این شهر قیمتها کاملا رقابتی می باشد.

   

  بانکوک – تایلند

  با قیمتی بسیار پایین و مجموعه ای از لباسها – محصولات – لوازم خانگی کامپیوترهای ارزان و محصولات الکترونیکی که امکان انتخاب فراوان را به شما می دهد.به راحتی می توانید چندین روز را در بانکوک و در میان خرده فروشان روز را سپری کنید.در میان بهترین و لوکس ترین مارکهای دنیا و یا اجناسی در فروشگاههای معمولی و بدون مارک.

  مراکز خرید: بیشتر مراکز خرید در منطقه سیام و یا سیام پاراگون است که منطقه بسیار خوبی برای شروع است.همچنین در منطقهPetchburi Road می توانید انواع بدلیجات طلا را پیدا کنید ضمن اینکه مرکز خوبی برای لباس و لوازم الکترونیکی است.

  سعی کنید به مراکز زیر هم سری بزنید: huge Central World, the six floors of Mah Boon Krong (MBK),یا مرکز خرید The labyrinthine Pratunam Market یا این مرکز The ultimate weekend market at Chatuchak و همچنین بازارهای آخر هفته و محلی.

   

  شانگهای – چین

  بله شانگهای پر از طراحان مد است.اما این شهر یک محل بسیار عالی برای خرید محصولات بدون مارک است.اقلامی مانند انواع لباس – تی شرت – کفش – آثار هنری بعلاوه اجناس بسیار ارزان قیمت که سود بیشتری را برای شما خواهد داشت. معامله با دست فروشان – فروشگاههای بزرگ – بازارهای فراوان و چانه زنی بخشی لز تجربه خرید چین است.

  مراکز خرید: مرکز خریدیا خیابان هنگ کنگ یکی از خیابانهای معروف خرید است.همچنین مرکز خرید Dimei  و  Shanxi Road سری بزنید.

   

  شین زن – چین

  کمتر از یک ساعت فاصله از هنگ کنگ با قطار Shenzhen یک مرکز شور انگیز و هیج برای خرید است.معاملات زیاد در این منطقه از 25 سنت شروع می شود اگر چه ممکن است که اجناس اصلی و مارک دار نباشد اما مقدار زیادی لباس و اجناس ارزان قیمت وجود دارد.

  شهر Luo Hu یک مرکز بسیار خوب برای شروع خرید شما است که با وجود صدها مغازه برای خرید امکان انتخاب فراوانی را به شما میدهد.همچنین می توانید به مرکز Huaqiang و Dong Men که لز مراکز خرید لوازم الکترونیکی است سری بزنید.

  قیمت ها: MP3 بدون مارک 20 دلار – کوله چرمی 10 دلار – لباسهای مدل دار زنانه و مردانه 5 دلار.

   

   

  بای چارتر 

  buycharter


  خرید بلیط هواپیما

  بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


  جستجوی جدید
  ×

  راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

  English العربی

  1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

  2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

  3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

  4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

  1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

  2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

  3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

  4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

  1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

  2. Select the :

  3. In the next step, in the top right corner, click on :

  4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.